KUNSTENAARS EN LOCATIES

Kunstcommissielocaties
De deelnemende kunstenaars op kunstcommissielocaties zijn particuliere locaties die tijdens de kunstschouwperiode hun deuren openen om een expositiemogelijkheid te bieden aan kunstenaars die door de kunstcommissie van de Kunstschouw geselecteerd zijn. Deze kunstcommissielocaties vormen het hoofdbestanddeel van de Kunstschouw.

Gastlocaties
Een aantal ateliers, galeries en gastcuratoren tonen werken van door hen geselecteerde kunstenaars, soms in overleg met de kunstcommissie maar altijd onder de voorwaarden van de Kunstschouw en met jaarlijks minimaal twee nieuwe kunstenaars met niet eerdere getoond werk.

U vindt de kaart voor Kunstschouw 2022 hieronder met de kunstenaars bij kunstcommissielocaties in blauw en de kunstenaars bij gastlocaties in zwart.

1.
Camping Duinoord
Steenweg 16, Burgh-Haamstede
Berkel, Peter van
Groenewegen, Ruud
Touw, Karin
Zwan-Oosting, Wiea van der
32.
Vos Broekema Tureluur
Boogerdweg 6, Kerkwerve
Genootschap Argespevo
Breugel, Jan van
Hekking, Ineke
Broekema, Vos
9.
Vleugelbunker
Moolweg 4, Burgh-Haamstede
Priester, Glenn
Roelink, Robert
14.
Tentebosch
Hogezoom 98, Burgh-Haamstede
Bosch, Marijke in den
Janssen, Annelies
Meijer, Maurice de
Rooy, Saskia de
Wersch, Carla van
34.
Schuur Elenbaas
Slikweg 6, Kerkwerve
Begheyn-Brinkman, Hetty
Geest, Jenni van
Veninga, Yvan
Wel, Ank van der
Zwaneveld, Laura
Wel, Pim van der
29.
Schuur de Wilde
Hoogenboomsweg 4, Scharendijke
Snijders, Karin
Waard, Marga de
Meel, Rick van
Vlaming, Samantha
Beest, Lena van
Houtzager, Amber
Sebus, Bas
Koenders, Ruud
Klop, Debora (Velowa)
Paalvast, Michiel
Vries, Inge de
27.
Resort Land&Zee
Rampweg 28, Ellemeet
Hobé, Roos
Klaeren, Susanne
Ruempol, Marina
31.
Recreatieboerderij Van Langeraad (buitenlocatie)
Weelweg 3, Kerkwerve
Hermus, Charles
31.
Recreatieboerderij Van Langeraad (binnenlocatie)
Weelweg 3, Kerkwerve
Felice, Willy
Kastelein, Marian
Vat, Yvo van de
Lamers, Herman
Stokkum, Monique van
Veldkamp, Annie
Verhoef, Foktje
13.
R.K.Kerk O.L.V. Op Zee
Serooskerkseweg 2, Burgh-Haamstede
Hansum, Wim
Hoek, Annemiek van der
Timmermans, Marion
Bakker, Wim
Vollenberg, Ben
Bolt, Jos
8.
Pannekoekenmolen de Graanhalm
Burghseweg 53, Burgh-Haamstede
Band, Leni van den
Dorp, Hans van
Willems, Nadja
20.
Paardenstal De Dreefjes
Stoofweg 2, Renesse
Bout, van den Gwen
Educatie BSO Onder de Wieken
Schneider, Guido
6.
NH Kerk Burgh
Burghsering 33, Burgh-Haamstede
Riel, Ad van
Teussink, Lotte
Tweel, José van den
10.
Mira’s Glasatelier
Kloosterweg 82, Burgh-Haamstede
Bruijn, Esther de
Haccuria, Marcel
Koning, Mira de
Kortschot, Iet
Nogin, Roman
Perekhodenko, Natascha
25.
Korreltje Zeezout
Burgemeester de Bruijnstraat 2, Ellemeet
Maartens, Anne-Marie
18.
Jacobuskerk Renesse
Lange Reke 7, Renesse
Frijlink, Irma
Hoekstra, Redmer
Vries, Sophia de
Woudenberg, Cindy van
11.
In de Boogerd
Vertonsweg 2, Burgh-Haamstede
Blüm, Riet
Zijp, Maurits
Vaart, Marcella van de
22.
Hoeve Batenburg
Kuijerdamseweg 7, Noordwelle
Jurg, Erna
Kuhn, Juliette
Wette, Hetty de
Pols, Conny
4.
Golfboerderij Molenberg (buitenlocatie)
, Burgh-Haamstede
Ahout, Natasja
Griek, Martin
Schropp, Wil
Bastiaenen, Josée
Beek, Imke
Bij, Lolke van der
Bus, Riesjard
Dedem-Henstra, Marianne van
Klap, Marinus
Sterk, Bert
Strauven, Paula
Verhoeff, Theo
4.
Golfboerderij Molenberg (binnenlocatie)
, Burgh-Haamstede
Geerts, Plonie
Ameele, Carin van
Romijn, Vincent
17.
Galerie ZeeUwArt
Hogezoom 99, Renesse
Jacobs, Jeroen
Korver, Kitty
Rens, Jan en Veronie
Rens, Inge
12.
Galerie Haamstede
Noordstraat 43, Burgh-Haamstede
Barend, Theo
Coq, Tony le
Dam, René van
Duuren, Loes van
Gent, Petra van
Gielen, Jos
Hendrix, Marjet
Hijmans, Henk
Jansma, Jan
Jonge, Betsy de
Ombre, Gaïd
Pelt, Pim van
Stok, Wim
Gerjanne, Wiersum
Zundert, Mieke van
Art, Josefine
15.
Duinhotel Burgh-Haamstede
Torenweg 1, Burgh-Haamstede
Engel, Aris
Hende, Mieke van den
Hooymeyer, Judy
Linden, Celieke van der
16.
De Torenhoeve
Torenweg 38, Burgh-Haamstede
Hooghiemstra, Jan
Nuffel, Kristin van
Zentveld, Christa
Roijackers, Anita
23.
De Drie Wilgen
Kuijerdamseweg 33, Ellemeet
Bartelds, Herman
Beunders, Charlotte
Boon, Maarten
Hannen, Lei
Horstman, Irma
Lemkes, Els
Mercx, Meg en Verwer, Rob
Verschaeren, Jos
Vis, Ewout
Vleugel, Hanneke
Lentink, Gerhard
Dorp, Hans van
Tijssen, Jacqueline
21.
Cornelius Kerk
Dorpsring 11, Noordwelle
Korpel-Beskers, Gea
Lentink, Gerhard
Palsgraaf, Pim
Vroonland, Pien
7.
Bewaerschole
Weststraat 18, Burgh-Haamstede
Linington, Simon
26.
Beeldentuin Visser
Ridderweg 14, Ellemeet
Beaumont, Rene
Halfman, Gerdien
Kouwenhoven, Loes
Krol, Sil
Scholten, Angela
Timmers, Marcel
Zand, Zus van
Giling, Dorette
33.
Au3gallery Tureluur
Boogerdweg 2, Kerkwerve
Brantjes, Klaas
Horstmanshoff, Ruth
Käller, Marco
Optendrees, Liesbet
Polderdijk, Marieke
Vorwerk Smaal, Corinne
Jong, Sytske de
Wiersema, Audrey
24.
Atelier Sil van Mil
SIL VAN MIL, Ellemeet
Boer, Elt de
Lemoine, Pascal
Mil, Sil van
Rooijen, Ria van
Snoek-Terlouw, Ineke
30.
Schuur Brijdorpe
Ringdijk 3, Scharendijke
Gemert, Femke van
Kocken, Miriam
Noordzij, Petra
28.
Atelier Ringdijk
Ringdijk 1, Scharendijke
Jeanne, Gobbens
Munnik, Olga de
Leerlingen Pieter Zeeman- SG Pontes
Rooden-van der List, Jessica van
2.
Atelier Diana Timmer
Hoge Hilleweg 45, Burgh-Haamstede
Timmer, Diane
Valk, Berita
Jong, Sytske de (erratum, naar locatie 33)
3.
Atelier Anna Blom
Hogeweg 53, Burgh-Haamstede
Blom, Anna
Starink, Roebie
Witteveen, Arjan
Grezina, Natalia
Simões, Thó
5.
Atelier / Beeldentuin Daniëlle Orelio
Hogeweg 34, Burgh-Haamstede
Orelio, Daniëlle
Smits, Lieke
Steinmeijer, Dominiek
19.
’t Uus van Bouwman
Lindelaan 33, Renesse
Dierikx, Cobi
Drost, Levien
Emmerzaal, Harry
Jonge, Jos de
Koenen, Hans
Oosterhuis, Astrid

magazine


lees meer

kunstenaars


meer informatie

organisatie


over ons